Egzamin SEP

Egzamin SEP do 1kV jest prowadzony przez komisje Stowarzyszenia Elektryków Polskich na terenie całego kraju. Zanim podejdzie się do niego, warto znać przepisy SEP dla poszczególnych kategorii. Na egzamin SEP pytania układane są zgodnie z kategoriami G1, G2 lub G3. Pytania przygotowywane są przez komisję. Egzamin ma charakter ustnych odpowiedzi na zadane pytania wraz z rozwinięciem wypowiedzi.

Naszym kursantom przekazujemy materiały na egzamin SEP, by przygotowanie się do niego było jeszcze łatwiejsze. Publikujemy również pytania na egzamin SEP, które pomagają w powtórkach materiałów i pozwalają na zwiększenie szans na pozytywny wynik. Pytania w dużej mierze powtarzają się, dlatego przerobienie proponowanych przez nas tematów pozwoli na łatwiejsze zaliczenie.

Egzamin płatny niezależnie od kursu. Za egzamin SEP 1 kV płaci się 1/10 minimalnego wykształcenia. Obecnie jeżeli chodzi o egzamin SEP cena wynosi 168 złotych. Na stronie internetowej „SEP egzamin” można zapoznać się także z wymogami oraz z dokumentami, jakie należy dostarczyć, oraz z terminami ich doręczenia. W razie potrzeby służymy pomocą.