Szkolenie na montażystę rusztowań

rusztowanie przestrzenne

Szkolenie w OSO

Ośrodek Szkolenia Operatorów ma dla Państwa atrakcyjną ofertę w postaci kompleksowego kursu na montera rusztowań, spełniającego wytyczne Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Nasza oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających co najmniej wykształcenie podstawowe oraz dokument zaświadczający o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy na danym stanowisku i odbyciu szkolenia. Naszym głównym celem jest przygotowanie klienta do egzaminu prowadzonego przez powołaną komisję wyżej wymienionego IMBiGS–u. Składa się on z dwóch części: egzaminu teoretycznego i praktycznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku na obu etapach skutkuje otrzymaniem uprawnień oraz wpisu do Książki Operatora Maszyn Roboczych, tj. książeczki montera rusztowań. 

Forma zajęć 

Prowadzimy wykłady w formie webinarów oraz zajęcia praktyczne na terenie naszego Ośrodka bądź w siedzibie klienta w przypadku grup zorganizowanych. Szkoleniem zajmuje się profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym, jak i zawodowym. W naszej placówce prowadzimy zajęcia dla grup o różnym poziomie wiedzy. W zależności od posiadanych umiejętności zweryfikowanych na wstępnym teście kompetencji, przydzielamy uczestników do konkretnej grupy. 

Czego Cię nauczymy na naszych wykładach i ćwiczeniach? 

  • Pracy na rusztowaniach Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. 
  • Korzystania z dokumentacji dot. rusztowań, prawidłowej interpretacji zawiłości, zagadnień i pojęć dokumentacji technicznej. 
  • BHP montażu i demontażu rusztowań, zasady użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych. 
  • Rodzajów rusztowań oraz elementów konstrukcyjnych – budowy. 
  • Organizacji placu budowy oraz metod montażu rusztowań. 
  • Kontroli stanu technicznego rusztowania. 

Czym się wyróżniamy na tle konkurencyjnych firm? 

Są to atrakcyjne ceny, wysoko wykwalifikowana kadra szkoleniowa, współczynnik 98% zadowolonych klientów. Ponadto dostarczamy dodatkowe materiały i szkolimy także przez Internet, prowadzimy kompleksowe szkolenia obejmujące najważniejsze zagadnienie pojawiające się na egzaminie.  

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się pełną ofertą usług świadczonych przez OSO.

grafika szkoleniowa