Szkolenie na montażystę rusztowań

Ośrodek Szkolenia Operatorów ma dla Państwa atrakcyjną ofertę w postaci kompleksowego kursu montera rusztowań, spełniającego wytyczne Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Nasza oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających co najmniej wykształcenie podstawowe oraz dokument zaświadczający o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia się pracy na danym stanowisku i odbyciu szkolenia. Naszym głównym celem jest przygotowanie klienta do egzaminu prowadzonego przez powołaną komisję wyżej wymienionego IMBiGS-u, składa się on z dwóch części: egzaminu teoretycznego i praktycznego. Uzyskanie pozytywnego wyniku na obu etapach skutkuje otrzymaniem uprawnień oraz wpisu do Książki Operatora Maszyn Roboczych, tj. książeczki montera rusztowań.

Czego cię nauczymy na naszych wykładach i ćwiczeniach?

  • Pracy na rusztowaniach, Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego.
  • Korzystania z dokumentacji dot. rusztowań, prawidłowej interpretacji zawiłości, zagadnień i pojęć dokumentacji technicznej.
  • BHP montażu i demontażu rzutowań, zasady użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych.
  • Rodzajów rusztowań oraz elementów konstrukcyjnych – budowy.
  • Organizacji placu budowy oraz metod montażu rusztowań.
  • Kontrolę stanu technicznego rusztowania.

Do egzaminu.

Prowadzimy wykłady w formie webinarów – transmisji audio-wideo w czasie rzeczywistym – oraz zajęcia praktyczne na terenie naszego ośrodka bądź siedziby klienta w przypadku grup zorganizowanych. Szkoleniem zajmuje się profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym, jak i zawodowym. W naszej placówce prowadzimy zajęcia różnicujące grupy w zależności od posiadanych umiejętności zweryfikowanych na wstępnym teście kompetencji, jednakże nie ma czego się obawiać, ponieważ test ten jest wyłącznie dla nas, abyśmy mogli dopasować członków poszczególnych grup do potrzeb klienta.

Czym się wyróżniamy na tle konkurencyjnych firm?

Są to atrakcyjne ceny, wysoko wykwalifikowana kadra szkoleniowa, współczynnik 98 procent zadowolonych klientów, dostarczamy dodatkowe materiały i szkolimy także przez Internet, prowadzimy kompleksowe szkolenia obejmujące najważniejsze zagadnienie pojawiające się na egzaminie.

Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej szkolenia-udt.pl i zapoznania się pełną ofertą usług świadczonych przez OSO.