Szkolenia

Szkolenia w Ośrodku OSO

W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO oferujemy szkolenia zawodowe zawsze na wysokim poziomie. Kilkunastoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, nowoczesne metody nauczania powodują, że współpraca z nami to najlepsza inwestycja w przyszłość.Jesteśmy Ośrodkiem elastycznym i skupionym na potrzebach i wymaganiach naszych klientów. Wysoka jakość kształcenia i indywidualnie dopracowane programy są podstawą naszej efektywności. Skorzystanie z naszych usług to korzystna lokata. Obecnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników stale rośnie, a wraz z wysokim popytem idą w parze atrakcyjne zarobki.

W naszej ofercie znajdują się między innymi następujące kursy:
• G1, G2, G3 – nadający uprawnienia do 1kV
• HDS – hydrauliczny dźwig samochodowy
• dźwigowego
• hakowego sygnalisty
• operatora żurawia

Zajmujemy się kompleksową realizacją kursów dla uczestników indywidualnych oraz dla grup zamkniętych. W każdym z tych przypadków zapewniamy kształcenie na wysokim poziomie, którego atutem jest także przystępna cena. Specjalnie opracowane programy oraz aktywizujący sposób nauczania powodują, że egzamin przed komisjami certyfikującymi, nie jest przeszkodą w drodze do zdobycia uprawnień, które upoważniają do pracy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach na terenie Unii Europejskiej.

Każdy kurs operatora żurawia, dźwigu, HDS i kurs na hakowego organizujemy z wykorzystaniem odpowiednich sprzętów w celu prowadzenia ćwiczeń praktycznych. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć znają nie tylko teorię budowy i eksploatacji maszyn, ale również wiedzą, jak bezpiecznie je obsługiwać.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy także do dyspozycji. Warto kształcić się z najlepszymi – zapraszamy!