O firmie

W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO dbamy o to, aby nauka z nami była zawsze efektywna – zależy nam na zadowoleniu naszych kursantów, dlatego stawiamy na doświadczonych instruktorów, na indywidualnie opracowane programy nauczania oraz na nowoczesne zaplecze edukacyjne. Od 15 lat zajmujemy się prowadzeniem kursów zawodowych na terenie całej Polski i naszym celem jest dostarczanie usług szkoleniowych na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to przede wszystkim szkolenia UDT. Również zajmujemy się organizacją zajęć w zakresie BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy. Organizujemy między innymi takie zajęcia jak: kurs hakowego, kurs dźwigowego, kurs na operatora żurawia czy kurs na HDS. Kładziemy nacisk na jakość kształcenia, dlatego wszystkie nasze szkolenia przygotowujemy wspólnie ze specjalistami Urzędu Dozoru Technicznego i innych instytucji branżowych. Wszystkie zajęcia prowadzone są z zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania, które aktywizują uczestników i sprawiają, że zdobywanie wiedzy jest jeszcze skuteczniejsze – wyróżnia nas dzięki temu bardzo wysoka zdawalność egzaminów, z którymi nasi kursanci mogą otrzymać uprawnienia G1, G2, G3 i operatorów maszyn.

Jednocześnie w OSO zależy nam na tym, aby nauka nie pociągała za sobą znacznych kosztów. Dlatego cena jest ustalana zawsze indywidualnie i jest zależna od liczby zgłoszonych uczestników. W przypadku większych grup dajemy atrakcyjne rabaty, dlatego zachęcamy też do skorzystania z naszych usług pracodawców chcących podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, działamy także w Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej, ale jesteśmy w stanie dojechać do klientów na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Ośrodek Szkolenia Operatorów OSO?

  • szeroki wybór kursów otwartych i zamkniętych
  • przystępne ceny i zachęcające rabaty
  • profesjonalna kadra instruktorska
  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • wysoka zdawalność egzaminów
  • obsługa na terenie całego kraju

Jesteśmy legalnie działającą firmą zarejestrowaną jako niepubliczna placówka oświatowa prowadząca działalność edukacyjną w ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Warszawy pod numerem 699/K/95r.

Z naszych usług skorzystały już tysiące osób na terenie całego kraju – zachęcamy do dołączenia do ich grona!