Kurs na operatora dźwigu

Chcesz uzyskać uprawnienia dźwigowe jako operator? Wybierz naukę w Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO! Jako placówka z ponad 15-letnim doświadczeniem zapewniamy kształcenie na najwyższym poziomie, którego cena jest jednocześnie przystępna dla każdego. Gdy chcesz pracować jako operator dźwigu, zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i wybierz dogodny dla siebie termin przeszkolenia!Aby rozpocząć pracę jako dźwigowy, potrzebne jest uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Obecnie zapotrzebowanie na pracowników w tej branży stale rośnie, dlatego zainwestowanie w kurs dźwigowego jest przyszłościową decyzją. W naszym Ośrodku, gdzie cena zajęć jest niska, nie musisz przepłacać za rzetelną edukację i przygotowanie do zawodu.

Kurs na dźwigi prowadzony jest w dwóch kategoriach:

 • I D – upoważnia do obsługiwania urządzeń towarowych i szpitalnych
 • II D – upoważnia do obsługiwania urządzeń towarowo-osobowych oraz towarowych

Prowadzimy także kurs na dźwig samojezdny w kategorii II Ż. Z ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy, że cena u nas na pewno cię zainteresuje!

Wszystkie kursy na dźwigi prowadzone przez nasz Ośrodek opierają się na programach autorskich tworzonych przez naszych instruktorów i metodyków wspólnie z ekspertami Urzędu Dozoru Technicznego. To gwarantuje, że obejmują one niezbędną wiedzę i umiejętności, aby uzyskać uprawnienia na dźwigi.

Tematyka zajęć włącza takie zagadnienia jak:

 • informacje na temat dozoru technicznego
 • informacje na temat bezpieczeństwa i higieny pracy
 • wiedzę o budowie i eksploatacji maszyn
 • obowiązki operatora maszyn

Dodatkowo każdy kurs na operatora dźwigu zawiera zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy mogą ugruntować zdobyta wiedzę i wytrenować zdolności wymagane na stanowisku. Zależy nam na tym, aby nauka w Ośrodku OSO była skuteczna i nie tylko polegała na przekazaniu „suchej” wiedzy. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na ćwiczenia oraz informacje potrzebne w codziennej pracy operatora. Po naszych zajęciach z nowymi wyzwaniami poradzisz sobie jeszcze łatwiej.

Aby rozpocząć kurs na dźwig, konieczne jest spełnienie następujących wymogów:

 • co najmniej 18 lat
 • wykształcenie przynajmniej podstawowe
 • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy operatora

Jakość kształcenia jest dla nas priorytetem, ale nie zapominamy również o tym, że kluczowa dla wielu poszukujących szkoleń klientów jest niska cena. Dlatego staramy się łączyć ze sobą te dwa elementy, zapewniając obsługę na wysokim poziomie, ale jednocześnie bez przepłacania oraz z korzystnymi rabatami. Dodatkowo naszym atutem jest możliwość przystosowania zakresu programu do specyfiki zakładu pracy, dlatego nauka z nami to jeszcze wyższa efektywność.

 • szkolenie na dźwigi Warszawa i cała Polska – nasze oddziały działają w Warszawie, gdzie mieści się również siedziba ERGON, a ponadto w Katowicach, Krakowie i Bielsku-Białej. Oprócz zajęć stacjonarnych w tych lokalizacjach jesteśmy także w stanie dojechać do klientów, by przeprowadzić je w zakładzie pracy
 • cena – wszystkie ceny są ustalane indywidualnie zależnie od liczby uczestników zajęć. W przypadku większych grup zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji i proponujemy zachęcające rabaty. W celu uzyskania informacji na temat kosztów, prosimy o skontaktowanie się z nami, a my przygotujemy orientacyjną wycenę

Gdy chcesz rozpocząć pracę jako operator dźwigu kurs w naszym Ośrodku będzie dla ciebie najlepszą inwestycją. Dbamy o jakość kształcenia i o to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z oferowanych przez nas usług. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy na kurs operatora dźwigu do OSO!