Kurs na operatora żurawia

Nasz kurs operatora żurawia to oferta skierowana dla osób chcących uzyskać zatrudnienie na stanowisku wymagającym stosownych zaświadczeń o wiedzy i umiejętnościach w obsłudze tych maszyn. Dzięki nam możesz odbyć szkolenie, które pozwoli ci otrzymać uprawnienia na żurawie wieżowe – w przystępnej cenie, w miłej atmosferze oraz pod okiem ekspertów w tej dziedzinie.W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO kurs operatora żurawia wieżowego wyróżnia się profesjonalnym dopracowaniem – jest prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów oraz według opracowanych zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego wymogami. Zależy nam jednocześnie na tym, by cena naszego szkolenia była przystępna, dlatego wybierając naszą ofertę, nie musisz przepłacać!

Prowadzimy kurs na żurawia w dwóch kategoriach:
• I Ż – są to zajęcia dla operatorów żurawia wieżowego
• II Ż – nadają uprawnienia do obsługi żurawi samojezdnych

Zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej, pozwalając na uzyskanie kompleksowe wiedzy i umiejętności na stanowisku operatora urządzenia. Program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:
• informacje na temat budowy urządzeń
• zabezpieczenia mechaniczne i elektryczne stosowane w urządzeniach
• dozór techniczny
• obowiązki operatora
• bezpieczeństwo i higiena pracy

Po części teoretycznej kursanci biorą udział w ćwiczeniach praktycznych, których celem jest ugruntowanie zdobytej wiedzy oraz uzyskanie umiejętności obsługi żurawi. Po zakończeniu nauki uczestnik podchodzi do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymuje uprawnienia do pracy na stanowisku. Uprawnienia te są nadawane bezterminowo i mogą być wykorzystane w pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Wymagania na kurs na operatora żurawia wieżowego:

• co najmniej 18 lat
• wykształcenie przynajmniej podstawowe
• brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku operatora urządzenia

Jako Ośrodek z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów. To nie tylko niska cena, ale również wysoka jakość kształcenia, która przekłada się na bezpieczeństw oraz sprawność realizacji prac. Dlatego nasza oferta jest w stanie zadowolić nawet wymagających zleceniodawców. Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla grup zamkniętych. W przypadku zajęć dla grup zamkniętych jesteśmy w stanie dopasować program nauki do specyfiki zakładu pracy.

• operator żurawia wieżowego kurs Warszawa i cała Polska – standardowo zajęcia prowadzimy w Warszawie, gdzie znajduje się siedziba naszego Ośrodka. Dodatkowo również posiadamy oddziały w Katowicach, Krakowie oraz Bielsku-Białej i jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia na terenie całej Polski, dojeżdżając do klientów

• operator żurawia wieżowego kurs cena – ceny ustalane są indywidualnie z naszym Ośrodkiem. Cena zależna jest w szczególności od liczby uczestników zajęć, dla większych grup przygotowaliśmy atrakcyjne obniżki. W celu uzyskania indywidualnej wyceny prosimy o przesłanie zapytania ofertowego – cena orientacyjna zostanie przesłana jak najszybciej

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i mających dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy na kurs na żurawia do Ośrodka Szkolenia Operatorów OSO!

Zobacz także: