Uprawnienia HDS

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem uprawnienia HDS, w naszym Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO możesz otrzymać je w przystępnych cenach! Zapraszamy na kurs HDS – obsługi hydraulicznego dźwigu samochodowego. Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie teoretyczne i praktyczne. Doświadczenie w branży i specjalnie opracowane programy są podstawą skuteczności kształcenia w naszym Ośrodku. Dodatkowo z nami nie musisz zastanawiać się, ile kosztuje kurs na HDS, ponieważ masz gwarancję niskiej ceny z najwyższej jakości nauką pod okiem wykwalifikowanej kadry. Obecnie pracodawcy poszukują osób, które posiadają uprawnienia na HDS – zapisanie się na nasze szkolenie to dobra inwestycja w przyszłość.

Tematyka zajęć

Kurs HDS obejmuje przygotowanie teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne przekazujące niezębne informacje i umiejętności związane z obsługą urządzenia oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Ogólny zarys programu nauczania dla uczestników zajęć obsługi hydraulicznych dźwigów samochodowych to:

  • informacje o budowie oraz eksploatacji urządzenia
  • dozór techniczny urządzenia
  • obowiązki na stanowisku operatora
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Dodatkowo kurs na HDS w naszym Ośrodku obejmuje zajęcia praktyczne uczące obsługi urządzenia. W ten sposób po zakończeniu kształcenia uzyskanie zaświadczeń UDT jest jeszcze prostsze – dbamy o to, aby nasze zajęcia były pełne praktycznych wiadomości przydatnych w pracy operatora. Wszystkim osobom, które chcą pracować na stanowisku takim jak operator HDS. Jeżeli chcesz uzyskać uprawnienia na HDS cena u nas to jedna z najbardziej atrakcyjnych w porównaniu z konkurencją za pełny program włączający zarówno teorię, jak i praktykę.

Co to jest HDS?

HDS to inaczej hydrauliczny dźwig samochodowy, żuraw przenośny lub przeładunkowy, który wykorzystywany jest jako element samochodów ciężarowych przeznaczonych do transportu ładunków. Obsługa HDS wymaga posiadania odpowiedniego zaświadczenia wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Dźwigi hydrauliczne mocowane na samochodach są w stanie podnosić ładunki kilkutonowe zależnie od ich rodzaju.

Wymagania wobec uczestników na szkolenie HDS:

  • co najmniej 18 lat
  • wykształcenie przynajmniej podstawowe
  • brak przeciwwskazań do pracy w zawodzie operatora samochodowego dźwigu hydraulicznego

W Ośrodku OSO prowadzimy kursy HDS od kilkunastu lat. Naszym głównym celem jest zapewnienie każdemu uczestnikowi fachowego wsparcia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Dodatkowo dla osób wybierających kurs HDS cena u nas zawsze jest przystępna, co powoduje, że zdobycie uprawnień nie jest związane z wysokimi kosztami. W przypadku grup zamkniętych jesteśmy ponadto w stanie przygotować indywidualny program nauczania biorący pod uwagę specyfikę zakładu pracy.

  • kurs HDS Warszawa i cała Polska – standardowo nasze zajęcia odbywają się w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba. Również prowadzimy je w naszych oddziałach znajdujących się w Krakowie, Bielsku-Białej oraz w Katowicach. Na życzenie jesteśmy w stanie dojechać do klientów na terenie całej Polski, organizując szkolenia dla grup zamkniętych
  • uprawnienia HDS cena – koszty organizacji zajęć są ustalane indywidualnie i są zależne od liczby ich uczestników. Jeżeli chodzi o kurs na HDS cena zawsze jest do negocjacji, dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami w celu ustalenia kosztów usługi

W przypadku pytań związanych z naszą ofertą prosimy o telefon lub e-mail – odpowiemy jak najszybciej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!