Kurs hakowego sygnalisty

Dla wszystkich, którzy chcą uzyskać uprawienia hakowego, w Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Jako placówka z kilkunastoletnim doświadczeniem zapewniamy kształcenie na wysokim poziomie z naciskiem nie tylko na teorię, ale również zajęcia praktyczne. Dodatkowo jeżeli chcesz zapisać się na kurs hakowego cena w naszym Ośrodku na pewno spełni twoje oczekiwania!Osoba pracująca na stanowisku sygnalista hakowy odpowiedzialna jest w szczególności za prace załadunkowe, rozładunkowe, magazynowe, a także prace związane z transportem obiektów oraz materiałów na placach budów. Jako hakowy zajmuje się czynnościami związanymi ze stosowaniem uchwytów w mocowaniu ładunków. Jako sygnalista pracownik jest odpowiedzialny za przekazywanie sygnałów dźwigowemu lub innym osobom odpowiedzialnym za transport ładunków. Aby wykonywać zadania na każdym z tych stanowisk, niezbędny jest kurs na hakowego sygnalistę, który przekazuje niezbędne informacje teoretyczne oraz praktykę w celu realizacji prac bezpiecznie i prawidłowo. Po jego zakończeniu otrzymać można uprawnienia hakowego.

W Ośrodku Szkolenia Operatorów OSO każda osoba, która chce wykonywać prace na stanowisku hakowy sygnalista, może wziąć udział w profesjonalnym przeszkoleniu. Nasz kurs hakowego sygnalisty jest opracowany wspólnie z ekspertami i na podstawie obecnych przepisów prawa.

Kurs hakowego sygnalisty obejmuje między innymi zagadnienia takie jak:

  • ogólne wiadomości na temat urządzeń i narzędzi wykorzystywanych na stanowisku
  • zasady montażu i demontażu ładunków
  • znaki sygnalizacyjne na stanowisku hakowy sygnalista
  • usterki i oznaki wyeksploatowania urządzeń
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy

Prowadzone są także zajęcia praktyczne z poprawnego użycia haków i znaków sygnalizacyjnych. Kończąc kurs na hakowego sygnalistę, uczestnik bierze udział w egzaminie wewnętrznym, a następnie uzyskuje zaświadczenie kwalifikacyjne. Na stanowisko sygnalista hakowy uprawnienia nadawane są bez konieczności brania udziału w egzaminie przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Wymagania do odbycia szkolenia hakowy sygnalista:

  • ukończone 18 lat
  • wykształcenie co najmniej podstawowe
  • brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu

W Ośrodku OSO zależy nam na tym, aby jakość nauczania była optymalna. Osoby, które chcą pracować na stanowiskach sygnalista hakowy uprawnienia u nas mogą otrzymać bez problemów – uczymy skutecznie, dlatego po zakończeniu nauki każdy z uczestników zajęć może pracować bezpieczniej i sprawniej. Jako firma elastyczna możemy także przygotować indywidualny program dobrany do specyfiki stanowiska w ramach zajęć dla grup zamkniętych.

  • sygnalista hakowy Warszawa i cały kraj – prowadzimy kursy w naszych oddziałach znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. Jesteśmy także w stanie dojechać do klientów na terenie całej Polski
  • kurs hakowego cena – koszty związane z realizacją usługi są zależne od liczby uczestników zajęć. Dla grup zorganizowanych mamy atrakcyjne rabaty, dlatego prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami w celu uzyskania informacji a temat orientacyjnych cen

W razie pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy na szkolenia hakowy sygnalista do Ośrodka OSO!