Uprawnienia G1, G2, G3

Z nami zdobędziesz Uprawnienia UDT – Warszawa i cała Polska

Zachęcamy do zapisania się na kursy G1, G2, G3 do Ośrodka Szkolenia Operatorów OSO! Jeżeli chcesz zdobyć uprawnienia do 1 kV, wtedy skorzystanie z naszej oferty jest najlepszym rozwiązaniem. Naszym głównym celem jest kompleksowe kształcenie zawodowe uczestników naszych zajęć. Dzięki nam możesz uzyskać uprawnienia elektryczne bez problemów – uczymy tak, żeby zdanie egzaminu było tylko formalnością!

Stowarzyszenie Elektryków Polskich to organizacja pozarządowa, która działa na rzecz użyteczności publicznej i społecznej. Zrzesza elektryków wszystkich specjalizacji i osób związanych z branżą, zajmując się organizacją seminariów i kursów przygotowawczych, a także organizując egzaminy na uprawnienia do 1kV oraz powyżej 1kV. Jej zaświadczenia honorowane są przez pracodawców szukających pracowników na stanowiskach związanych z obsługą, eksploatacją, pomiarami oraz dozorem sieci, instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych, ciepłowniczych i gazowych.

Uprawnienia nadawane są w trzech kategoriach:

  • G1 – elektroenergetyka
  • G2 – ciepło
  • G3 – gazy

W tych trzech kategoriach prowadzimy także nasze zajęcia w OSO. Po zakończeniu nauki oraz pozytywnym zdaniu egzaminu uprawnienia 1kV nadawane są na 5 lat. Po ich wygaśnięciu konieczne jest ich odnowienie. W naszym Ośrodku można skorzystać z zajęć zarówno jako osoba początkująca, jak i w celu uaktualnienia oraz poszerzenia wiedzy.

G1 – elektroenergetyka

Dzięki temu kursowi można uzyskać elektroenergetyczne uprawnienia dotyczące wszelkiego rodzaju sprzętów, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Podczas zajęć poruszane są między innymi tematy związane z tworzeniem i obsługą instalacji oraz sprzętów elektroenergetycznych, pracami kontrolnymi i pomiarowymi, warunkami technicznymi, zasadami działania i konstrukcji, BHP, a także przepisami związanymi z dokumentacją techniczną dla sieci, instalacji i urządzeń. Po pozytywnym zdaniu egzaminu nadawane są uprawnienia elektryczne do 1kV.

G2 – ciepło

To szkolenie cieplne dotyczące dozoru, obsługi oraz eksploatacji sprzętów służących do przetwarzania, zużywania, wytwarzania oraz przesyłania energii cieplnej. Tematyka obejmuje w szczególności zasady przygotowywania przyłączeń, konstrukcji, działania, programowania i warunków technicznych dotyczących urządzeń, instalacji i sieci. Dodatkowo zajęcia włączają informacje związane z kontrolami, pomiarami, przygotowywaniem dokumentacji oraz zasadami BHP.

G3 – gazy

Celem zajęć są uprawnienia budowlane elektryczne do obsługi, dozoru oraz eksploatacji instalacji, sieci i sprzętów, które służą do przetwarzania, transportowania, zużywania, wytwarzania oraz przechowywania gazu. Podczas kursu poruszane są zagadnienia takie jak przygotowywanie przyłączy, programowanie, konstrukcja, warunki techniczne, kontrola oraz pomiary urządzeń, sieci i instalacji gazowych. Ponadto tematyka obejmuje przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy.

W prowadzeniu szkoleń mamy kilkunastoletnie doświadczenie. Zawsze dbamy o to, aby nauka wraz z nami była dla każdego klienta komfortowa, skuteczna i jednocześnie nie pociągała za sobą znacznych kosztów. Organizujemy kursy na terenie całej Polski, zapewniając profesjonalne wsparcie dla każdego, kto chciałby uzyskać stosowne zaświadczenia Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

  • kurs G1, G2, G3 Warszawa i cała Polska – zajęcia prowadzimy w naszym ośrodku znajdującym się w Warszawie, a także w naszych oddziałach mieszczących się w Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. Jesteśmy także w stanie zorganizować zajęcia w dowolnie wskazanym miejscu – dojeżdżamy do naszych klientów na terenie całego kraju
  • uprawnienia elektryczne, cieplne, gazowe cena – zapewniamy zawsze przystępne ceny usług, umożliwiamy ich indywidualną negocjację. Ceny zależne są od liczby uczestników zajęć, dlatego w przypadku większych grup jesteśmy w stanie zapewnić zachęcające obniżki. W celu uzyskania informacji na temat cen prosimy o skontaktowanie się z nami. Egzamin jest dodatkowo płatny
  • uprawnienia elektryczne, cieplne, gazowe Warszawa – współpracujemy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich w Warszawie, a także z oddziałami organizacji na terenie całej Polski. Dla naszych klientów organizujemy egzaminy na uprawnienia do 1kV w dogodnych terminach

W przypadku pytań związanych z naszą ofertą zawsze jesteśmy do dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej. Zachęcamy do kontaktu z nami także w celu uzgodnienia wszystkich kwestii formalnych związanych z realizacją zajęć dla grup zamkniętych.

Mamy nadzieję, że nasze usługi szkoleniowe spełnią wszystkie twoje oczekiwania, zarówno pod kątem swojej jakości, jak i dodatkowo cen. Zapraszamy na kurs do Ośrodka OSO!